Ваша найближча друкарня!

Дякуємо, що завітали на наш сайт. Друкарня "Bograch" пропонує якісний та швидкий друк будь-яких видів поліграфічної продукції. 

САЙТ ПРАЦЮЄ У "ВЕТА" РЕЖИМІ

Не знайшли, бажаної продукції?

В нашому онлайн магазині представлені основні та найбільш популярні товари та послуги. Якщо Ви не знайшли бажаної Вам продукції, чи тиражу, чи формату, - звертайтесь до нас за контактами вказаними нижче. Ми обов'язково зможемо Вам допомогти :) 

Цифровий друк

Цифровий друк – це передача відбитка через змінну друкарську форму на задруковуваний матеріал. Головними перевагами даної технології є оперативність виконання, висока якість при невеликих тиражах та можливість персоніфікувати дані.

Офсетний друк

Офсетний друк – це спосіб непрямого плоского друку, при якому фарба з непрямого картриджа передається на папір через проміжний, офсетний циліндр. Дана технологія відрізняється високою якістю друку та яскравістю зображення і використовується для виготовлення великих тиражів поліграфічної продукції. При збільшенні обсягів друку зменшується собівартість виготовлення одного екземпляру.

Широкоформатний друк

Широкоформатний друк використовують для виготовлення поліграфічної продукції великого розміру. Він ділиться на інтер’єрний та зовнішній. В залежності від того, де буде розміщений надрукований об’єкт необхідно використовувати чорнила, стійкі до різних погодних умов.

Друк сувенірної продукції

Сувенірна продукція – це важлива частина рекламної компанії Вашої фірми, що безумовно є візитівкою для клієнтів. До сувенірної продукції відносять будь-яку продукцію сувенірного характеру, на якій нанесена певна символіка, фотографія або напис. Пряме значення сувенірів – це збільшення кількості продажів у Вашій компанії.

Наша адреса:

Завжди раді вітати Вас в нашому офісі.

Адреса:

Україна, Ужгород, вул. І. Франка, 1/В, корп "Г", оф 5

Графік роботи:

Понеділок — П'ятница

9:00 — 18:00

Обідня перерва:

13:00-14:00

Субота та Неділя

Вихідні

Зв'язатися з нами

Підписуйтесь на нас